Tere tulemast Dacia Eesti kodulehele
OK

Dacia Uus Sandero Stepway

 

Esileht

Mootorid


Lai mootorivalik
 • Bensiinimootorid

  TCe 90 S&S
  TCe 90 S&S on järjekordne näide Renault kontserni suurepärasest mehaanilise konstrueerimise võimekusest. Selle 0,9-liitrise (898cm3) 3-silindrilise turbo bensiinimootori võimsuseks on 90 hj ning see on varustatud Stop&Start süsteemi ning kõige kaasaegsema tehnoloogiaga.
  See tagab mugava sõidu ning väiksema kütusekulu ja CO2 heitkoguse. TCe 90 S&S on dünaamiline mootor, mis reageerib koheselt juhi korraldustele, kiirendab sujuvalt ning pakub suurepärast sõidumugavust ökonoomsete kasutuskulude juures.

 • Diiselmootorid

  dCi 75 S&S
  See 1,5-liitrine diiselmootor pälvis rahvusvahelise tunnustuse oma töökindluse, sõidumugavuse ja suure jõudluse eest. Praeguse põlvkonna mootorid pakuvad veelgi suuremat pöördemomenti ja paremat kiirendust. Mõlemal mootoril on Stop&Start süsteem, mis kindlustab madala kütusekulu ning CO2 heitkoguse alla 100g/km.
  dCi 90 S&S
  "See 1,5-liitrine diiselmootor pälvis rahvusvahelise tunnustuse oma töökindluse, sõidumugavuse ja suure jõudluse eest. Praeguse põlvkonna mootorid pakuvad veelgi suuremat pöördemomenti ja paremat kiirendust. "
  Mõlemal mootoril on Stop&Start süsteem, mis kindlustab madala kütusekulu ning CO2 heitkoguse alla 100g/km.

 • EASY-R

  TCe 90 S&S Easy-R
  Dacia mudelivalikusse on lisandunud Easy-R automaatlülitusega manuaalkäigukastiga versioon (ilma siduripedaalita).
  Koos TCe 90 S&S bensiinimootoriga pakub Easy-R automaatkäigukast:
  - kasutusmugavust, vabastades juhi siduripedaali vajutamisest ja käikude vahetamisest. Käiguvahetus toimub automaatselt;
  - lihtsamat manööverdamist - mäeltstardiassistent võimaldab tõusul vaikselt liikuma hakata;
  Automaatkäigukastiga auto hakkab piduripedaali vabastamisel vaikselt edasi või tagasi liikuma, mis lihtsustab sõitmist tihedas liikluses, muudab keerukamad manöövrid (nagu näiteks parkimine) sujuvamaks ning takistab tagasiveeremist kergel tõusul;
  - 5 edaspidi käiku bensiinimootoriga versioonil;
  - madalamat kütusekulu - Easy-R automaatkäigukast kombineerib madala kütusekulu juhtimismugavusega;
  - sõidumugavust nii linna- kui ka maanteesõidul;
  - atraktiivset hinda.

 • Bensiini / LPG mootorite pakkumine

  TCe 90 S&S on saadaval nii bensiini- kui ka LPG versioonis. Soodsam kütus ja tehases paigaldatud LPG gaasiseade - see on ökonoomne ja ohutu lahendus. CO2 heitkogus on LPG kütuse puhul madalam kui samaväärsel bensiinimootoril.