Tere tulemast Dacia Eesti kodulehele
OK

Uus Dacia Logan MCV

Avasta Uus Dacia Logan MCV

Transpordi stiilselt kõike, mida soovid

Hästi ruumikas Uus Dacia Logan MCV pakub lausa uskumatut mahutavust. Võid transportida mida või keda iganes soovid. Uuel Dacia Logan MCV-l on ka täiesti originaalne välimus - uued 15" valuveljed, udutuled, rõhutatum kere esiosa ja katusereelingud. Kõik see annab autole dünaamilise ja kaasaegse väljanägemise.
Kasuta ära salongi ümberpaigutusvõimalused

Sinu kasutuses on 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed ning "XXL" mõõdus pagasiruum. Uus Dacia Logan MCV annab võimaluse salongi standardpaigutust muuta nii, et see vastaks kõige paremini sinu ettevõtmistele ja vajadustele. Viis täismõõdus istekohta tagavad täieliku mugavuse kõigile pereliikmetele hoolikalt viimistletud ja mugavas salongis.
Lihtsusta oma elu kasulike tehnoloogiatega

Uue Dacia Logan MCV interjööri iseloomustavateks märksõnadeks on efektiivsus ja lihtsus. Navigatsiooni- ja telefonifunktsioonide ning tagurduskaameraga Media Nav Evolution multimeediasüsteem, mäeltstardiassistent ja impulsslülitiga elektrilised aknatõstukid - see auto on varustatud mitmete kasulike tehnoloogiatega, et muuta iga sõit tõeliselt nauditavaks.