Tere tulemast Dacia Eesti kodulehele
OK

Uus Dacia Sandero


Avasta Uus Dacia Sandero
Disain

Atraktiivne disain

Uue Dacia Sandero atraktiivne disain. Uus kroomitud radiaatorivõre ning suured esi- ja tagatuled iseloomustavad kogu Dacia uuenenud mudelivalikut ning annavad Uuele Sanderole veelgi dünaamilisema ja kaasaegsema ilme. Atraktiivne esimesest silmapilgust!
Interjöör

Ruumikas ja mugav sõitjateruum

Istu rooli taha ja naudi uut ruumikat salongi, milles on viis täismõõdus istekohta ja mahukas pakiruum. Sõitjateruum on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega, nagu kokkuklapitavad tagumised istmed või uued panipaigalahendused kogu perele. Meie disainerid on mõelnud kõigele, mis sinu igapäevaelu lihtsamaks võiks muuta. Sinu ees on ideaalne linnaauto, mis sobib hästi sinu igapäevaseks kaaslaseks, pakkudes optimaalset mugavust sõltumata sellest, kas sõidad üksi või koos reisijatega.
Tehnoloogia

Tehnoloogiad, mis muudavad elu lihtsamaks

Lisades auto varustusse Media Nav Evolution multimeediasüsteemi koos selle arvukate funktsioonidega (navigatsioon, telefoni juhtimine, tagurduskaamera, jt.), impulsslülitiga aknatõstukid või püsikiirusehoidja, on sul olemas kõik vajalik! Kasulike ja praktiliste tehnoloogiate abil on Uue Dacia Sandero juhtimine pidev nauding.