Dacia Logan MCV eelised

Kaasaegne ja praktiline universaal .

Interjöör

Paiguta nii, et sul mugav oleks

Palju ruumi kõigile ja kõigele!

Hästi ruumikas Uus Dacia Logan MCV paistab silma oma uskumatu potentsiaaliga. Võid vedada ükskõik mida või keda. Viis täismõõdus istet tagavad täieliku mugavuse kogu perele ning salongi ümberpaigutusvõimalused lihtsustavad igapäevaelu. 1/3 - 2/3 süsteemis allaklapitavad tagaistmete seljatoed võimaldavad vedada pikki või suuremahulisi esemeid ning muuta pakiruumi suurust vastavalt vajadusele.

XXL pakiruum ning läbimõeldud panipaigad

Uuel Dacia Logan MCV-l on XXL-suuruses pakiruum, mis vastab kõige erinevamatele vajadustele. Lisaks on autos suur hulk mugavaid ja praktilisi panipaiku, nagu uus mobiiltelefoni tasku kõrvalistme küljel, võrktasku ees*, uus pudelihoidja taga, valgustusega kindalaegas*, mahukad taskud esi- ja tagaustes, avatud kindalaegas armatuurlaual, taskud esiistmete seljatugedel ja topsihoidjad. Nii esi- kui tagaistmetel reisijad saavad endal kõik vajalikud esemed käepärast hoida.

*Sõltuvalt versioonist

Uuendatud salong

Võta istet Uue Dacia Logan MCV rooli taga. Naudi mugavust ja tunne rahulolu suurepärasest viimistlusest. Uus polster, uued ventilatsiooniavad, uus keskkonsool uute kujunduselementidega, uus nelja kodaraga rooliratas ja uued mattkroomid sisustusdetailid.* Muutunud interjöör ja kaasaegsed uuendused lisavad autole väärtust ja väärikust.

*Sõltuvalt versioonist

Disain

Täielikult tasakaalus proportsioonid, dünaamilised ja sensuaalsed vormid


Mugavus

Veel rohkem ja paremini sama hinna eest


Tehnoloogia ja multimeedia

Olgu juhtimine veelgi lihtsam


Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all.

*Sõltuvalt versioonist

Dacia Plug&Radio*

Multimeediasüsteem Dacia Plug&Radio* on suure ekraaniga autoraadio, mille esipaneelil on USB-port ja 3,5 mm audiopistik ning millel on Bluetooth® ühendus ja kaugjuhtimispult rooli all. Bluetooth® tehnoloogia võimaldab ühest küljest käed-vabad režiimis telefoni kasutada, telefoniraamatut sünkroniseerida ja kõnede ajalugu vaadata, kuid teisest küljest ka kaasaskantavatelt seadmetelt läbi nelja autokõlari oma lemmikmuusikat kuulata.

*Sõltuvalt versioonist

Ohutus

Reisi turvaliselt