Dacia Logani eelised

Tänu uuele välimusele ja uuenenud sisekujundusele on Dacia Logan kaasaegne ning pakub dünaamilisust ja mugavust parima hinna eest.

Interjöör

Parim sinu perele

Kaasaegne ja mugav interjöör

Hoolikalt viimistletud hubane interjöör, uuenenud, kaasaegsem ja mugavam sisustus, uue kattega uus keskkonsool ning uus mattkroomide detailidega nelja kodaraga rooliratas - Uue Dacia Logani interjöör on nüüd veelgi elegantsem ja harmoonilisem. Tunne rahulolu esimesest silmapilgust. Tõeliselt muljetavaldav!

*Sõltuvalt versioonist

Mugav ja ruumikas salong

Uues Dacia Loganis on piisavalt ruumi tervele perele. Viis mugavat istet, suur hulk panipaiku ja mahukas pakiruum vastavad su nõudmistele nii igapäevaelus kui ka pikemal puhkusereisil. 1/3 - 2/3 süsteemis allaklapitavad tagaistmete seljatoed* võimaldavad muuta salongi paigutust ning suur pakiruum võimaldab vedada kõike, mida vaja.

*Sõltuvalt versioonist

Disain

Meelelisteks naudinguteks


Mugavus

Kõik sinu mugavuse heaks


Tehnoloogia ja multimeedia

Muudab auto juhtimise lihtsamaks


Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all.

*Sõltuvalt versioonist

Dacia Plug&Radio*

Multimeediasüsteem Dacia Plug&Radio* on suure ekraaniga autoraadio, mille esipaneelil on USB-port ja 3,5 mm audiopistik ning millel on Bluetooth® ühendus ja kaugjuhtimispult rooli all. Bluetooth® tehnoloogia võimaldab ühest küljest käed-vabad režiimis telefoni kasutada, telefoniraamatut sünkroniseerida ja kõnede ajalugu vaadata, kuid teisest küljest ka kaasaskantavatelt seadmetelt läbi nelja autokõlari oma lemmikmuusikat kuulata.

*Sõltuvalt versioonist

Ohutus

Reisi turvaliselt