New Dacia SANDERO Stepway

Uus SANDERO Stepway

Uus Sandero Stepway alates 12 200 €


DISAIN

KAASAEGNE JA VASTUPIDAV LINNAMAASTUR

Efektne siluett, selged ja horisontaalsed jooned, uus Y-kujuline leedtulede joon ja kõrgem kliirens - Uus Dacia Sandero Stepway esitleb täiesti uut disaini, rõhutades oma linnamaasturlikkust. Mugav interjöör üllatab oma multifunktsionaalse keskkonnaga, milles ootavad sind unustamatud seiklused.
New Dacia SANDERO Stepway

Tõeliselt jõuline linnamaasturi stiil: ees…

Eristuv esiosa, mida ilmestavad uue kujundusega radiaatorivõre ja uus Y-kujuline tuledejoon - Uus Sandero Stepway rõhutab oma linnamaasturi iseloomu.
New Dacia SANDERO Stepway

… külgedel...

Kõrgem kliirens, kohandatavad katuseraamid, külgmised kaitseliistud, harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad, teemantläikega valuveljed - Uus Sandero Stepway ühendab endas stiili ja turvalisuse.
New Dacia SANDERO Stepway

… ja taga.

Y-kujuline tagatulede joon, uue kujundusega kaitseraud, lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp, uued kaitseliistud ja antenn katuse tagaosas - Uus Sandero Stepway on kaasaegne igas detailis.
New Dacia SANDERO Stepway

Ergonoomiline ja uuenduslik interjöör

Panoraamne näidikutepaneel, käetoe ja panipaikadega kõrge keskkonsool, suur 8" ekraan, mis võimaldab infot lugeda ilma silmi teelt kõrvale pööramata - reisi parimates tingimustes!
New Dacia SANDERO Stepway

Dünaamikat peegeldav viimistlus

Uued ukselingid, eriline Stepway polster, dünaamilisust rõhutavad oranžid õmblused, eksklusiivne Stepway märgistus - Uus Sandero Stepway eristub uuenduslikkusega.

VARUSTUS

KASUTUSMUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

MITMEKÜLGSUS

New Dacia SANDERO Stepway

Kohandatavad katusereelingud

Eile oli vaja transportida jalgratast, aga täna paigaldada katuseboks? Oma Sandero Stepway jaoks ei pea sa selleks erinevaid katuseraamide komplekte ostma! Geniaalsed kohandatavad katusereelingud saab vaevata pöörata risttaladeks, mis võimaldavad transportida kõikvõimalikku varustust. 
New Dacia SANDERO Stepway

Kohandatav pakiruum

Sul on vaja tihti midagi vedada? Kokkuklapitavad tagaistmed aitavad pakiruumi veelgi suuremaks muuta.  
New Dacia SANDERO Stepway

Kõrgem kliirens

Tänu kõrgendatud kliirensile võid oma Uue Sandero Stepway roolis muretult kõigile teedele pöörata.  

MUGAVUS

New Dacia SANDERO Stepway

Keyless Entry (võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem)

Oled tüdinenud taskutest autovõtme otsimisest? Ava ja lukusta auto uksed ning käivita mootor vabakäe-võtmekaardi Keyless Entry abil - see on lihtne!
New Dacia SANDERO Stepway

Praktilised panipaigad

Uus Sandero Stepway on varustatud mitmete praktiliste panipaikadega ning täiendav panipaik käetoe all lihtsustab sul oma igapäevaelu korrastamist veelgi.

TEHNOLOOGIA

New Dacia SANDERO Stepway

Leed-lähituled

Optimaalse nähtavuse tagamiseks nii päeval kui öösel ja kõigis ilmastikuoludes, lülituvad su Uue Sandero Stepway tuled automaatselt sisse. Klaasipuhastite automaatrežiim muudab aga auto kasutamise veelgi lihtsamaks.
New Dacia SANDERO Stepway

Automaatne parkimispidur

Automaatne parkimispidur pakub sulle veelgi rohkem mugavust ja funktsionaalsust.

MULTIMEEDIA

KAASAEGSED TEHNOLOOGIAD

New Dacia SANDERO Stepway

Media Nav*

Loe silmi teel tõstmata kogu vajalikku infot 8" puuteekraanilt, millel on ka juhtmevaba telefoniekraani dubleerimise funktsioon. Telefon, raadio, GPS-navigatsioon, multimeedia… Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi® kaudu või 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese abil. 6 sisseehitatud kõlarit võimaldavad sul nautida suurepärast helikvaliteeti.
New Dacia SANDERO Stepway

Media Display*

Kasuta oma lemmikrakendusi 8" puuteekraani kaudu, millel on ka mobiiltelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon ning sõida oma lemmikmuusika rütmis, mis kõlab neljast sisseehitatud kõlarist.
New Dacia SANDERO Stepway

Media Control ja rakendus Dacia Media Control

Integreeritud raadio ja Bluetooth® telefoniühendusega uus Media Control süsteem võimaldab sul helisüsteemi juhtida roolil asuvate nuppude abil. Tänu lihtsamale ligipääsule su lemmik navigatsioonisüsteemile ja raadio kasutajaliidese kuvamisele su telefoniekraanil, pakub rakendus Dacia Media Control sulle veelgi rohkem mugavust. 2 kõlarit on paigaldatud esiuste paneelidele.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.   

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

SEE, MIS SULLE KÕIGE OLULISEM ON!


MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA KROSSOVER


Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus DUSTER

Similar models

LODGY