New Dacia SANDERO

Uus SANDERO

KAASAEGNE JA SOLIIDNE VÄIKEAUTO

Eristuv siluett ja uute, Daciale margiomaste Y-kujuliste leedtuledega ümber kujundatud esiosa, paljastavad Uue Sandero täielikult uuenenud välimuse. Salongi ilmestavad avar pakiruum ja praktilised panipaigad. Uus Dacia Sandero kohaneb vaevata sinu igapäevaste ülesannetega ja muudab su reisid veelgi nauditavamaks.
New Dacia SANDERO

Tugev iseloom ning jalustrabav disain: ees…

Leed-lähituled, uue kujundusega mootorikaas ja kaitserauad, uuenenud radiaatorivõre… Uue Sandero esiosa iseloomustavad selged jooned ja rõhutatud reljeefid.
New Dacia SANDERO

… külgedel...

Uue välimusega ukselingid, küljepeeglid, antenn katuse tagaosas ja harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad… Uus Sandero rõhutab oma kaasaegset stiili igas detailis.
New Dacia SANDERO

… ja taga.

Uute Y-kujuliste tagatulede disain, uue kujundusega kaitseraud ja lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp kehastavad Uue Sandero kaasaegset ja soliidset stiili.
New Dacia SANDERO

Mugavus ennekõike!

Veelgi rohkem mugavust esiistmetel, veelgi rohkem õla- ja põlveruumi ruumi reisijatele, suur hulk panipaiku ja avar pakiruum… Uues Sanderos reisimine on tõeline nauding!
New Dacia SANDERO

Kvaliteetne viimistlus

Kroomääristusega näidikutepaneel, satäänefektiga ukselingid ja lülitid, tekstiiliga viimistletud armatuurlaud ja uksepaneelid… Uus Sandero teab kui tähtis on iga detail.

VARUSTUS

KASUTUSMUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS

New Dacia SANDERO

Uue kujundusega armatuurlaud

Armatuurlaua uus paigutus koondab Uue Sandero kõik olulised juhtimiselemendid ühte kohta.
New Dacia SANDERO

Reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool

Tänu uuele erifunktsioonile, saad ühe lihtsa liigutusega muuta nii rooli vertikaalset kui horisontaalset asendit, mis kindlustab sulle Uues Sanderos optimaalse sõiduasendi.
New Dacia SANDERO

Optimaalne soojusmugavus

Automaatne kliimaseade võimaldab salongi temperatuuri täpselt kontrollida ning võimaldab sul nautida optimaalset mugavust.

RUUMIKAS SALONG

New Dacia SANDERO

Rohkem ruumi reisijatele

Suurem õlaruum ees ja rohkem põlveruumi taga kindlustab Uues Sanderos kõigile reisijatele 100% mugavuse.
New Dacia SANDERO

Praktilised panipaigad

Mobiiltelefon, võtmed, prillid, käekott… Korrasta oma igapäevaelu, kasutades ära Uue Sandero keskkonsoolil asuvate panipaikade võimalused.
New Dacia SANDERO

Mahukas pakiruum

Kahtled, kui palju pagasit võid reisile kaasa võtta? Uue Sandero avar pakiruum mahutab ära kõik, mida reisil olles vajad.

TEHNOLOOGIA

New Dacia SANDERO

Elektriline roolivõimendi

Elektriline roolivõimendi lihtsustab manööverdamist ning muudab sõitmise ohutumaks ja mugavamaks.
New Dacia SANDERO

Leed-lähituled

Optimaalse nähtavuse tagamiseks nii päeval kui öösel ja kõigis ilmastikuoludes, lülituvad su Uue Sandero tuled automaatselt sisse. Klaasipuhastite automaatrežiim muudab aga auto kasutamise veelgi lihtsamaks.
New Dacia SANDERO

Keyless Entry

Ava ja lukusta auto uksed ning käivita mootor vabakäe-võtmekaardi Keyless Entry abil.

MULTIMEEDIA

KAASAEGSED TEHNOLOOGIAD

New Dacia SANDERO

Media Nav*

Loe silmi teel tõstmata kogu vajalikku infot 8" puuteekraanilt, millel on ka juhtmevaba telefoniekraani dubleerimise funktsioon. Telefon, raadio, GPS-navigatsioon, multimeedia… Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi® kaudu või 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese abil. 6 sisseehitatud kõlarit võimaldavad sul nautida suurepärast helikvaliteeti.
New Dacia SANDERO

Media Display*

Kasuta oma lemmikrakendusi 8" puuteekraani kaudu, millel on ka mobiiltelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon ning sõida oma lemmikmuusika rütmis, mis kõlab neljast sisseehitatud kõlarist.
New Dacia SANDERO

Media Control ja rakendus Dacia Media Control

Integreeritud raadio ja Bluetooth® telefoniühendusega uus Media Control süsteem võimaldab sul helisüsteemi juhtida roolil asuvate nuppude abil. Tänu lihtsamale ligipääsule su lemmik navigatsioonisüsteemile ja raadio kasutajaliidese kuvamisele su telefoniekraanil, pakub rakendus Dacia Media Control sulle veelgi rohkem mugavust. 2 kõlarit on paigaldatud esiuste paneelidele.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.   

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

SEE, MIS SULLE KÕIGE OLULISEM ON!


MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA VÄIKEAUTO


Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus DUSTER

Similar models

LODGY