Dacia Sandero eelised

Soovid autot, mis vastaks sinu ootustele ning suudaks täita kõik igapäevased ülesanded? Dacia Sandero on sinu jaoks loodud.

Väline disain ja sisekujundus

Lase ennast võrgutada

Veelgi kaasaegsem ja atraktiivsem disain

Uus Dacia Sandero on stiilne ja kaasaegne auto. Sujuvad jooned, ilmekad kumerused, uus kroomitud esivõre, uus ja moodne naaritsapruun kerevärv, uued esi- ja tagatuled ning uued valuveljed ja ilukilbid annavad autole veelgi dünaamilisema ja kaasaegsema väljanägemise. Atraktiivne esimesest silmapilgust!

Hoolikalt viimistletud interjöör

Uus Dacia Sandero Stepway on muutunud nii väljast kui seest. Uus polster, uued ventilatsiooniavad, uus keskkonsool uute kujunduselementidega, uus nelja kodaraga rooliratas ja uued mattkroomid sisustusdetailid.* Muutunud interjöör ja kaasaegsed uuendused lisavad autole väärtust ja väärikust.

* Sõltuvalt versioonist

Avar ja mugav salong

Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks. Sinu ees on ideaalne linnaauto, sinu igapäevane kaaslane, mis pakub optimaalset mugavust sõltumata sellest, kas sõidad üksi või koos kaaslastega.

Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks.

Mugavus

Rohkem ja paremini sama hinna eest


Tehnoloogia ja multimeedia

Muuda auto juhtimine lihtsamaks

Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all.

*Sõltuvalt versioonist

Dacia Plug&Radio*

Multimeediasüsteem Dacia Plug&Radio on suure ekraaniga autoraadio, mille esipaneelil on USB-port ja 3,5 mm audiopistik ning millel on Bluetooth® ühendus ja kaugjuhtimispult rooli all. Bluetooth® tehnoloogia võimaldab ühest küljest käed-vabad režiimis telefoni kasutada, telefoniraamatut sünkroniseerida ja kõnede ajalugu vaadata, kuid teisest küljest ka kaasaskantavatelt seadmetelt läbi nelja autokõlari oma lemmikmuusikat kuulata.

*Sõltuvalt versioonist

Ohutus

Reisi turvaliselt

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

DUSTER

Similar models

LOGAN

Similar models

LODGY