UUS DACIA SANDERO STEPWAY


DISAIN

KAASAEGNE JA VASTUPIDAV LINNAMAASTUR

Efektne siluett, selged ja horisontaalsed jooned, uus Y-kujuline leedtulede joon ja kõrgem kliirens - Uus Dacia Sandero Stepway esitleb täiesti uut disaini, rõhutades oma linnamaasturlikkust. Mugav interjöör üllatab oma multifunktsionaalse keskkonnaga, milles ootavad sind unustamatud seiklused.

INTUITIIVSUS, PRAKTILISUS JA MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS Praktiline varustus
Sõida iga päev parimates tingimustes tänu kaasaegsele varustusele, mis muudavad uue Sandero Stepway kasutamise puhtaks naudinguks! Vabakäe-võtmekaart, panipaigaga keskmine käetugi ja automaatne parkimispidur - see on varustus, millest ei saa keelduda!

Sandero Stepway kõrgendatud kliirens muudab iga teekonna läbimise lihtsaks. Kui aga on vaja midagi transportida, kasuta selleks multifunktsionaalset pakiruumi, mille mahtu saab tagaistmete kokkuklappimisel veelgi suurendada, või kohandatavaid katuseraame.
JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID See, mis sulle kõige olulisem on!
Sõltumata sellest, kas sõidad linnas või maanteel, aitab Uue Sandero Stepway kaasaegne varustus sul rooli taga end rahulikult tunda ning ohutut sõitu nautida:

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)
Automaatne hädaabiteavitussüsteem E-call
Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem ning tagurduskaamera
Pimenurga jälgimissüsteem
Mäeltstardiassistent
Automaatne parkimispidur
Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
Elektriline roolivõimendi


MULTIMEEDIA Kaasaegsed tehnoloogiad
Jälgi suure, 8" keskmise ekraani abil kogu olulist infot, ilma et peaksid silmi teelt kõrvale pööramata. Sellel on nutitelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon, multimeediasüsteem Media Control, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvus, telefon, raadio, GPS, multimeedia... Ühenda oma nutitelefon Bluetooth'i®, 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese abil.

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

Võidukas kooslus! Vähenda kütusekulu ja kulutusi hooldusele meie mootorite abil, mis on loodud vastama sinu igapäevastele vajadustele.
LPG
TCe 100 LPG
LPG - parim valik sinu Daciale!
Uus Dacia Sandero on varustatud mootoritega, mis kasutavad kütusena nii bensiini kui ka veeldatud maagaasi LPG. See tehases paigaldatav, läbiproovitud ja lihtsalt kasutatav lahendus maksab vähe ning on madalate kasutuskuludega, tagades samas kokkuhoiu kütusekuludelt ja madalama CO2 heitkoguse. Ja see pole veel kõik! Tänu turbolaadimisele ja 100-hj võimsusele, kindlustab gaasiga töötav mootor nii ökonoomsuse kui ka sõidunaudingu.
Bensiin
Tahmaosakeste filtriga bensiinimootor, mis vastab uuele Euro6 standardile, kindlustab Uuele Sanderole sõidumugavuse ning tagab ka veelgi suurema keskkonnasõbralikkuse.
TCe 90 FAP
Ülimalt mitmekülgne
Viimase põlvkonna 3-silindriline turbomootor võimsusega 90 hj on varustatud manuaalkäigukastiga. See kindlustab madala kütusekulu ja CO2 heitkoguse, pakkudes samal ajal tõelist sõidunaudingut. Hoolduskulusid aitab omakorda vähendada mootoris kasutatav kettülekanne.
TCe 90 CVT FAP
Sõidumugavus
Naudi meeldivat ja sujuvat sõitu! 3-silindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on ühendatud uue põlvkonna CVT-automaatkäigukastiga. See kindlustab sujuva kohaltvõtu ja käiguvahetuse ning paindliku kiirenduse.
ScE 65 FAP
Säästlik
Kaasaegne ja ökonoomne kolmesilindriline mootor, võimsusega 65 hj, on saadaval manuaalkäigukastiga. Selle arendamisel oli peaeesmärgiks leida optimaalseim lahendus linnaliikluseks. Kettülekande kasutamine aitab vähendada hoolduskulusid ning lisab sellele mootorile veel ühe eelise.

MÕÕTMED