UUS DACIA SANDERO


DISAIN

KAASAEGNE JA SOLIIDNE VÄIKEAUTO

Eristuv siluett ja uute, Daciale margiomaste Y-kujuliste leedtuledega ümber kujundatud esiosa, paljastavad Uue Sandero täielikult uuenenud välimuse. Salongi ilmestavad avar pakiruum ja praktilised panipaigad. Uus Dacia Sandero kohaneb vaevata sinu igapäevaste ülesannetega ja muudab su reisid veelgi nauditavamaks.

ISIKUPÄRA, PRAKTILISUS JA MUGAVUS

MUGAVUS JA PRAKTILISUS Naudi mugavat reisimist
Käivita mootor võtmekaardi abil, võta mugavalt istet ja naudi kaasaegset varustus, mis on loodud praktilisust silmas pidades: uus roolivõimendi, rooli ja juhiistme reguleerimisvõimalused ja uue kujundusega armatuurlaud, mis koondab kõik olulised juhtimiselemendid. Kõik on käeulatuses! 
  
Automaatne kliimaseade võimaldab sul sõidu ajal salongi temperatuuri reguleerida ning optimaalset mugavust nautida. Juba pimeneb? Pole probleemi! Uue Sandero leedtuled lülituvad automaatselt sisse ja tagavad suurepärase nähtavuse nii päeval kui öösel.
JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID See, mis sulle kõige olulisem on!
Oled väsinud pidevast stressist rooli taga? Meie juhiabisüsteemid toetavad sind kõigil sõitudel, aitavad autojuhtimise ohutumaks ja lihtsamaks muuta. 

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS) 
Automaatne hädaabiteavitussüsteem E-call
Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem ning tagurduskaamera
Pimenurga jälgimissüsteem
Mäeltstardiassistent
Automaatne parkimispidur
Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
Elektriline roolivõimendi  
MULTIMEEDIA Kaasaegsed tehnoloogiad
Tänu uuele süsteemile Media Control, mis on varustatud raadio ja Bluetooth'i® kaudu telefoni ühendamise võimalusega, saad juhtida oma helisüsteemi roolil asuvate nuppude abil ja kasutada telefoni kaudu oma lemmiknavigatsioonisüsteemi. Pakkumaks veelgi suuremat mugavust, ühendab Dacia Media Control rakendus raadio kasutajaliidese ja võimaldab seda kuvada sinu telefoniekraanil.

MOOTORIVALIK

Võidukas kooslus! Vähenda kütusekulu ja kulutusi hooldusele meie mootorite abil, mis on loodud vastama sinu igapäevastele vajadustele.
LPG
TCe 100 LPG
LPG - parim valik sinu Daciale!
Uus Dacia Sandero on varustatud mootoritega, mis kasutavad kütusena nii bensiini kui ka veeldatud maagaasi LPG. See tehases paigaldatav, läbiproovitud ja lihtsalt kasutatav lahendus maksab vähe ning on madalate kasutuskuludega, tagades samas kokkuhoiu kütusekuludelt ja madalama CO2 heitkoguse. Ja see pole veel kõik! Tänu turbolaadimisele ja 100-hj võimsusele, kindlustab gaasiga töötav mootor nii ökonoomsuse kui ka sõidunaudingu.
Bensiin
Tahmaosakeste filtriga bensiinimootor, mis vastab uuele Euro6 standardile, kindlustab Uuele Sanderole sõidumugavuse ning tagab ka veelgi suurema keskkonnasõbralikkuse.
TCe 90 FAP
Ülimalt mitmekülgne
Viimase põlvkonna 3-silindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on varustatud manuaalkäigukastiga. See kindlustab madala kütusekulu ja CO2 heitkoguse, pakkudes samal ajal tõelist sõidunaudingut. Hoolduskulusid aitab omakorda vähendada mootoris kasutatav kettülekanne.
TCe 90 CVT FAP
Sõidumugavus
Naudi meeldivat ja sujuvat sõitu! 3-silindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on ühendatud uue põlvkonna CVT-automaatkäigukastiga. See kindlustab sujuva kohaltvõtu ja käiguvahetuse ning paindliku kiirenduse.
SCe 65 FAP
Säästlik
Kaasaegne ja ökonoomne kolmesilindriline mootor, võimsusega 65 hj, on saadaval manuaalkäigukastiga. Selle arendamisel oli peaeesmärgiks leida optimaalseim lahendus linnaliikluseks. Kettülekande kasutamine aitab vähendada hoolduskulusid ning lisab sellele mootorile veel ühe eelise.

MÕÕTMED