Uus Dacia Spring

Spring

TÄISELEKTRILINE LINNAAUTO

TÄISELEKTRILINE LINNAAUTO

Dacia Spring ühendab maasturi välimuse täiselektrilise sõiduajamiga. See tõelise Dacia DNA-ga linnaauto pakub sulle uut moodi sõidunaudingut kõigil igapäevastel teekondadel.

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

LIHTSALT ELEKTRILINE

SÕIDUULATUS
Turvaline sõiduulatus
Dacia Springi sõiduulatus on WLTP kombineeritud tsüklis* kuni 230 km ja WLTP City linnatsüklis kuni 305 km. Täislaetud kompaktne aku (27,4 kWh) võimaldab linnas laadimata sõita terve nädala.
* WLTP kombineeritud tsükkel koosneb 57% linnasõitudest, 25% maanteesõitudest ja 18% sõitudest kiirteel.
LAADIMINE
Lae ükskõik kus ja millal

Tee maanteesõidul Dacia Springi laadimiseks väike peatus. Pole aega? Kiirlaadimispunktis alalisvoolulaadijat (lisavarustus) kasutades kulub aku 80% täitumuse saavutamiseks vähem kui tund.
Kodus laadimiseks piisab tavalisest elektripistikust. Kui eelistad kiiremat laadimist, paigalda oma koju Wallbox, mille abil saab aku täis laadida vähem kui 5 tunniga.

SALONGI VARUSTUS

PRAKTILINE IGAL PÄEVAL

RUUMIKAS SALONG
Spring Electric
4 täismõõdus istet
Dacia Springiga saad mugavalt reisida nii üksi, kahe-, kolme- kui neljakesi.
Spring Electric
Pakiruumi maht 290 l*
Tänu ruumikale pakiruumile ja kokkuklapitavale tagumisele istepingile pakub Dacia Spring omas klassis parimat võimekust asjade transpordil.
Spring Electric
23,1 l panipaiku
Lisaks ruumikusele ja ümberpaigutusvõimalustele pakub Dacia Spring ka rohkelt käepäraseid panipaiku.
* 270 dm₃ VDA
MULTIMEEDIA
Spring Electric
Media Nav*
Naudi sõitu, kõige muu eest hoolitseb Media Nav! Telefon, raadio, multimeedia, GPS-navigatsioon - kõik see on koos ühel 7" puuteekraanil. Soovid oma lemmik muusikavalikut kuulata? Ühenda nutitelefon Bluetoothi®, 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese kaudu. Soovid akut laadida? Lase navigatsioonisüsteemil end lähima laadimispunktini juhatada.
Spring Electric
Nutitelefoni ekraani dubleerimine
Kasuta oma lemmikrakendusi ilma silmi teelt tõstmata! Android Auto™ ja Apple CarPlay™ abil on lihtne oma nutitelefoni sisu auto 7" puuteekraanile kuvada.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.
TEHNOLOOGIAD
Spring Electric
Eco režiim
Pikenda Eco režiimi abil oma auto täiselektrilist sõiduulatust! Auto teatud funktsioone automaatselt optimeerides pikeneb ka sõiduulatus.
Spring Electric
Energiat taastootev pidurdus
Pikenda sõiduulatust energiat taastootva pidurduse abil. Su auto akut laetakse sõidu ajal energiaga, mis tekib pidurdusel ja aeglustusel. See võimaldab sul pikendada aega järjestikuste laadimiskordade vahel!

OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID

MUUDA OMA TEEKONNAD MEELDIVAKS JA KERGEKS


MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA VÄIKEAUTO


Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Sandero
Sandero
Sandero Stepway
Sandero Stepway