SPRING CARGO


SPRING CARGO KESKLINNA KAUBAVEDUDEKS
Dacia Springi Cargo versioon on loodud professionaalidele. Täiselektriline Spring Cargo pakub kõiki linna-tarbesõiduki eeliseid. 

Muljetavaldav praktilisus: reisijate salong ja kaubaruum täidavad kõik äritegevuse ja kaubaveo vajadused. Kaubaruum on ka vastavalt varustatud: plastikust põrandakaitse, neli kaubakinnitusaasa ning võrevahesein, mis tagab reisijate ohutuse. 

Kaubaruumi pikkus on 1 172 mm, maht 1 000 liitrit ja kandevõime 358 kg. Täiesti piisav, et edukalt igapäevaseid ülesandeid täita.

Standardvarustusse kuuluvad Bluetooth® raadio, telefonihoidik ja manuaalne kliimaseade. Välimised ukselingid ja küljepeeglite korpused on musta kattega, et tagada optimaalne vastupidavus. Spring Cargo on kaasaegse linnaauto välimusega töökindel tarbesõiduk.   

MÕÕTMED

ENERGIAKULU
Dacia Spring sõiduulatus WLTP kombineeritud tsüklis on kuni 230 km ja WLTP linnatsüklis kuni 305 km. Täislaetud kompaktne aku (26,8 kWh) võimaldab linnas nädal aega liigelda!   
LAADIMINE
Tee reisi ajal väike paus, et oma Dacia Springi laadida. Pole aega? Kiirlaadimisjaamas saad alalisvoolu laadimisseadme (lisavarustus) abil 80% akust laetud vähem kui tunniga.

Kodus ei vaja sa muud kui tavalist voolupistikut. Või eelistad kiirlaadimist? Paigalda Wallbox laadimisseade, et saaksid oma auto täis laadida vähem kui 5 tunniga.