Dacia SANDERO Stepway

Sandero Stepway

VASTUPIDAV JA MITMEKÜLGNE KROSSOVER
GARANTII 5 AASTAT VÕI 100 000 KM *

KAASAEGNE JA VASTUPIDAV LINNAMAASTUR
Efektne siluett, selged ja horisontaalsed jooned, uus Y-kujuline leedtulede joon ja kõrgem kliirens - Dacia Sandero Stepway esitleb täiesti uut disaini, rõhutades oma linnamaasturlikkust. Mugav interjöör üllatab oma multifunktsionaalse keskkonnaga, milles ootavad sind unustamatud seiklused.
Dacia SANDERO Stepway
Tõeliselt jõuline linnamaasturi stiil: ees…
Eristuv esiosa, mida ilmestavad uue kujundusega radiaatorivõre ja uus Y-kujuline tuledejoon - Sandero Stepway rõhutab oma linnamaasturi iseloomu.
Dacia SANDERO Stepway
… külgedel...
Kõrgem kliirens, kohandatavad katuseraamid, külgmised kaitseliistud, harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad, teemantläikega valuveljed - Sandero Stepway ühendab endas stiili ja turvalisuse.
Dacia SANDERO Stepway
… ja taga.
Y-kujuline tagatulede joon, uue kujundusega kaitseraud, lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp, uued kaitseliistud ja antenn katuse tagaosas - Sandero Stepway on kaasaegne igas detailis.
Dacia SANDERO Stepway
Ergonoomiline ja uuenduslik interjöör
Panoraamne näidikutepaneel, käetoe ja panipaikadega kõrge keskkonsool, suur 8" ekraan, mis võimaldab infot lugeda ilma silmi teelt kõrvale pööramata - reisi parimates tingimustes!
Dacia SANDERO Stepway
Dünaamikat peegeldav viimistlus
Uued ukselingid, eriline Stepway polster, dünaamilisust rõhutavad oranžid õmblused, eksklusiivne Stepway märgistus - Sandero Stepway eristub uuenduslikkusega.

VARUSTUS

KASUTUSMUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

MITMEKÜLGSUS
Dacia SANDERO Stepway
Kohandatavad katusereelingud
Eile oli vaja transportida jalgratast, aga täna paigaldada katuseboks? Oma Sandero Stepway jaoks ei pea sa selleks erinevaid katuseraamide komplekte ostma! Geniaalsed kohandatavad katusereelingud saab vaevata pöörata risttaladeks, mis võimaldavad transportida kõikvõimalikku varustust. 
Dacia SANDERO Stepway
Kohandatav pakiruum
Sul on vaja tihti midagi vedada? Kokkuklapitavad tagaistmed aitavad pakiruumi veelgi suuremaks muuta.  
Dacia SANDERO Stepway
Kõrgem kliirens
Tänu kõrgendatud kliirensile võid oma Sandero Stepway roolis muretult kõigile teedele pöörata.  
MUGAVUS
Dacia SANDERO Stepway
Keyless Entry (võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem)
Oled tüdinenud taskutest autovõtme otsimisest? Ava ja lukusta auto uksed ning käivita mootor vabakäe-võtmekaardi Keyless Entry abil - see on lihtne!
Dacia SANDERO Stepway
Praktilised panipaigad
Sandero Stepway on varustatud mitmete praktiliste panipaikadega ning täiendav panipaik käetoe all lihtsustab sul oma igapäevaelu korrastamist veelgi.
TEHNOLOOGIA
Dacia SANDERO Stepway
Leed-lähituled
Optimaalse nähtavuse tagamiseks nii päeval kui öösel ja kõigis ilmastikuoludes, lülituvad su Sandero Stepway tuled automaatselt sisse. Klaasipuhastite automaatrežiim muudab aga auto kasutamise veelgi lihtsamaks.
Dacia SANDERO Stepway
Automaatne parkimispidur
Automaatne parkimispidur pakub sulle veelgi rohkem mugavust ja funktsionaalsust.

MULTIMEEDIA

KAASAEGSED TEHNOLOOGIAD

Dacia SANDERO Stepway
Media Nav*
Hoia pilk teel ja leia kogu vajaminev info 8" puuteekraanilt, millel on juhtmega või juhtmevaba nutitelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon, raadio, GPS-navigatsioon, multimeedia jpm. Ühenda oma nutitelefon vaevata Bluetoothi®, audiokaabli või USB-liidese kaudu. 6 integreeritud kõlarit tagavad muljetavaldava helikvaliteedi.
Dacia SANDERO Stepway
Media Display*
Kasuta oma lemmikrakendusi 8" puuteekraani kaudu, millel on ka mobiiltelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon ning sõida oma lemmikmuusika rütmis, mis kõlab neljast sisseehitatud kõlarist.
Dacia SANDERO Stepway
Media Control ja rakendus Dacia Media Control
Integreeritud raadio ja Bluetooth® telefoniühendusega uus Media Control süsteem võimaldab sul helisüsteemi juhtida roolil asuvate nuppude abil. Tänu lihtsamale ligipääsule su lemmik navigatsioonisüsteemile ja raadio kasutajaliidese kuvamisele su telefoniekraanil, pakub rakendus Dacia Media Control sulle veelgi rohkem mugavust. 2 kõlarit on paigaldatud esiuste paneelidele.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.   

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

SEE, MIS SULLE KÕIGE OLULISEM ON!


MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA KROSSOVER


LISAINFO DACIA SANDERO STEPWAY' KOHTA

Tutvu teiste sarnaste mudelitega
*Garantii lahtiütlus

Pakkumine sisaldab 5-aastast garantiid, mis koosneb 3-aastasest tehasegarantiist läbisõidupiiranguga 100 000 km ja kuni 2-aastasest täiendavast tasulisest garantiist Formula Non Stop läbisõidupiiranguga kuni 100 000 km. Täpsem info teenuste ulatuse kohta on leitav teeninduslepingu üldtingimustes, mille saate ametlikust Dacia esindusest. Pakkumine on saadaval Dacia Financing programmi raames.