Dacia Duster

Duster

AUTENTNE MAASTUR
GARANTII 5 AASTAT VÕI 100 000 KM *
ERAKORDSELT MITMEKÜLGNE MAASTUR!
Dacia Duster väljendab tõelist maailmaränduri vaimu. Usaldusväärne teekaaslane ja Dacia legendaarse peremaasturi kehastus.
Duster
Uue kujundusega kere esiosa
Dacia Dusteri esiosa ilmestavad uued Y-kujulised tuled. Need jätkavad radiaatorivõre joont kolmemõõtmelise efektiga ning lisavad autole veelgi selgemalt eristuvat stiili.
Duster
Leedtuled
Dacia Dusteri esi- ja tagatuledes kasutatav ainulaadne leedtehnoloogia tagab veelgi parema nähtavuse.
Duster
Dünaamiline kere tagaosa
Uue disainiga spoiler ja 16" või 17" valuveljed lisavad Dacia Dusterile aerodünaamilisust.
Duster
Eriline keskkonsool
Liugleva käetoega keskkonsoolis paikneb 1,1 l mahuga panipaik ning 2 USB liidest ees ja 2 taga (lisavarustus), et katta kogu pere vajadused.
Duster
Ergonoomilised istmed
Dacia Dusteris kindlustavad 5 reisijale erakordse mugavuse uuenenud istmed, mis on varustatud veelgi mugavamate peatugedega.

MULTIMEEDIA

2 UNIKAALSET MULTIMEEDIASÜSTEEMI

Duster
Media Nav*
Telefon, raadio, GPS-navigatsioon, uuenenud 4x4 Monitor (4x4 versioonil), multimeedia… Ühenda oma nutitelefon Bluetoothi® või USB kaudu dubleeri selle ekraanipilt juhtmega või juhtmevabalt 8" puuteekraanil, et jälgida infot ilma silmi teelt pööramata. 6 sisseehitatud kõlarit tagavad kõrge helikvaliteedi ning unustamatu naudingu oma lemmiklugude kuulamisest.
Duster
Media Display*
Tänu juhtmega nutitelefoni dubleerimisfunktsioonile saad nautida oma lemmikrakenduste kasutamist Dacia Dusteri multimeediasüsteemi Media Display 8" puuteekraanil: telefon, raadio, täiustatud 4x4 Monitor (4x4 versioonil)… 4 sisseehitatud kõlarit võimaldavad sul reisida oma lemmikmeloodiate rütmis.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.

SALONGI VARUSTUS

MUGAVUS IGAL MAASTIKUL

Funktsionaalsus
Duster
Suur 8" puuteekraan
Et pakkuda veelgi rohkem mugavust, on multimeediasüsteem varustatud 8" puuteekraaniga, mis lihtsustab info lugemist ja kasutamist. 
Duster
Ergonoomiline keskkonsool
Keskkonsoolil paiknevad 2 USB-liidest ees ja 2 taga, topsihoidik ja liuglev käetugi koos 1,1 l panipaigaga tagavad mugavuse ja hea asjade paigutuse.
Duster
Automaatne kliimaseade
Seadista temperatuuri vastavalt oma soovile ja naudi ideaalset soojusmugavust!

Tehnoloogiad
Duster
MultiView kaamera
MultiView kaamerasüsteem sisaldab 4 kaamerat (ees, taga ja külgedel). See kindlustab manööverdamisel veelgi suurema täpsuse ning käivitub parkimisel automaatselt, kui lülitatakse sisse tagurpidi käik. Ka käsitsi on võimalik seda sisse lülitada.
Duster
Nutitelefoni ekraani dubleerimine
Helista, kasuta GPS-navigatsiooni, kuula oma lemmikmuusikat… Ühenda lihtsalt nutitelefon ja kasuta oma lemmikrakendusi multimeediasüsteemi 8" puuteekraanil*.
Duster
Keyless Entry võtmekaart
Sul on käed täis? Pole probleemi! Ava oma Dacia Duster ja käivita mootor Keyless Entry võtmekaardiga.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™. 
Mitmekülgsus
Duster
Juhiabisüsteem 4x4 Monitor*
Multimeediasüsteemi 8" puuteekraanil kuvatakse infot, mis Dacia Dusteriga sõitmisel juhile abiks on: tõusunurk, kaldenurk, kompass, kõrgusmõõtur ja kiiruse kontroll laskumisel.
Duster
Kliirens 214 mm*
Sinu Dacia Dusteri maastikuvõimekus ja 214 mm kliirens võimaldavad sul ohutult sõita ka raskemates maastikuoludes.
Duster
Aastaringsed rehvid*
Mudane tee? Lumine tänav? Raske manööver? Pole probleemi! Tänu parema haarduvusega rehvidele**, ei peata sind Dacia Dusteri roolis miski.

* Saadaval 4x4 versioonile.

** Märgis 3PMSF

 

MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA MAASTUR


OLED VALMIS DACIA DUSTERIGA SÕITMA?

TUTVU TEISTE SARNASTE MUDELITEGA
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantii lahtiütlus

Pakkumine sisaldab 5-aastast garantiid, mis koosneb 3-aastasest tehasegarantiist läbisõidupiiranguga 100 000 km ja kuni 2-aastasest täiendavast tasulisest garantiist Formula Non Stop läbisõidupiiranguga kuni 100 000 km. Täpsem info teenuste ulatuse kohta on leitav teeninduslepingu üldtingimustes, mille saate ametlikust Dacia esindusest. Pakkumine on saadaval Dacia Financing programmi raames.