Dacia Jogger

Jogger

AINULAADNE 7-KOHALINE PEREAUTO
GARANTII 5 AASTAT VÕI 100 000 KM *

7-KOHALINE PEREAUTO, MILLES ON KÕIK LÄBI MÕELDUD

Mitmekülgne Dacia Jogger ühendab endas unversaali mõõtmed, kaubiku mahutavuse ja maasturi eelised.

Dacia Jogger
Atraktiivse disainiga pereauto
Mitmekülgsus ühineb Dacia kerejoonte elegantsusega ning saavutab eriseerias Extreme Edition oma täiuse.
Dacia Jogger
Ruumikuse otsingul
Suur pakiruumi maht, mahukad panipaigad ja Dacia Joggeri salongi 64 ümberpaigutusvõimalust abistavad sind igal teekonnal.
Dacia Jogger
Dacia parimad omadused
Dacia Joggeris on kasutusel Dacia parimad tehnoloogiad. Uue põlvkonna juhiabisüsteemid tagavad ohutuse ja lihtsustavad manööverdamist.
Dacia Jogger
Sa naudid pikki reise
Reisi ainult parimates tingimustes! Kasuta oma lemmikrakendusi otse 8" puuteekraanil, ilma pilku teelt pööramata.

HULGALISELT SALONGI ÜMBERPAIGUTAMISVÕIMALUSI

5 või 7 mugava istmega varustatud Dacia Jogger ühendab endas mugavuse ja mitmekülgsuse! Tänu rohketele ümberpaigutusvõimalustele, saad seadistada salongis kõik nii, nagu sulle meeldib.        
  
7 kohta
REISI KOOS PEREGA
7 mugavat istet võimaldavad sul nautida mugavat reisimist koos pere või sõpradega. Istudes 2. või 3. reas, on kõigil reisijatel piisavalt ruumi. Dacia Joggeri 7-kohaline versioon kohandub lihtsalt sinu vajadustega! Eemalda 3. istmerida, et kasutada mahukat pakiruumi ja võta kaasa kõik, mis vajalik. 
5 kohta
REISI PRAKTILISELT
Dacia Joggeri salong mahutab kenasti 5 inimest. Lisaks paljudele panipaikadele on sul kasutada suur pakiruum, mille maht kokkuklapitud tagaistmete korral ulatub 1819 liitrini.

VARUSTUS

IGAKÜLGSELT VARUSTATUD

MUGAVUS JA RUUMIKUS
Dacia Jogger
Kohandatavad katusereelingud
Perepuhkus? Sportlik nädalalõpp? Kasutusvõimalustel pole piire!  Kinnita oma varustus otse reelingutele või muuda need ühe liigutusega katuseraamiks. Ja võidki teele asuda!
Dacia Jogger
24 l panipaiku
Dacia Jogger on ilmekas näide sellest, kui palju ja kui praktilisi panipaiku kõigi reisijate kasutuses võib olla.
Dacia Jogger
Kokkuklapitavad lauad
Me hoolitseme iga reisija mugavuse eest! Tagumised istekohad saab oma äranägemise järgi varustada kokkuklapitavate laudadega.
MULTIMEEDIA
Dacia Jogger
Media Control
Süsteem Media Control on varustatud nutitelefoni pesa, 3,5" juhiekraaniga integreeritud displei, juhtnuppudega roolil ja kahe kõlariga, mis muudab iga su sõidu lihtsamaks. Laienda oma võimalusi, ühendades süsteemiga oma nutitelefon kas Bluetoothi® kaudu või läbi rakenduse Dacia Media Control. See annab sulle ligipääsu nii oma navigatsioonisüsteemile kui ka lemmikmuusikale!
Dacia Jogger
Media Display
Liigu edasi Media Display'ga! 4 kõlarit ja suur 8" puuteekraan tagavad parima ülevaate kõigist sisalduvatest funktsioonidest. Intuitiivselt juhitav kasutajaliides toetab Bluetoothi® ning ka Android AutotTM ja Apple CarPlaydTM.
Dacia Jogger
Media Nav
Raadio, multimeedia ning juhtmevaba ühilduvus Android AutoTM ja Apple CarPlaygaTM… Naudi oma lemmikmuusikat kuulates veelgi paremat helikvaliteeti tänu kuuele sisseehitatud kõlarile. Standardvarustusse kuulub ka navigatsioonisüsteem. Media Navil on olemas kõik, mida teel olles vaja võib minna!
TEHNOLOOGIAD
Dacia Jogger
Leed-lähituled
Sinu turvalisus on meie prioriteet! Olgu sõiduolud millised tahes, Dacia Joggeri tuled lülituvad automaatselt sisse ja tagavad optimaalse nähtavuse.
Dacia Jogger
Elektriline parkimispidur
Elektriline parkimispidur muudab sõitmise sujuvamaks ja auto kasutamise lihtsamaks.
Dacia Jogger
Vabakäe-võtmekaart
Uste avamine või mootori käivitamine on Dacia Joggeriga imelihtne. Piisab kui hoiad vabakäe-võtmekaarti taskus või käekotis.

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

REISI MURETULT JA RAHULIKU MEELEGA


MÕÕTMED

SOBIVA SUURUSEGA PEREAUTO


OLED VALMIS DACIA JOGGERIGA SÕITMA?

TUTVU TEISTE SARNASTE MUDELITEGA
Dacia Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantii lahtiütlus

Pakkumine sisaldab 5-aastast garantiid, mis koosneb 3-aastasest tehasegarantiist läbisõidupiiranguga 100 000 km ja kuni 2-aastasest täiendavast tasulisest garantiist Formula Non Stop läbisõidupiiranguga kuni 100 000 km. Täpsem info teenuste ulatuse kohta on leitav teeninduslepingu üldtingimustes, mille saate ametlikust Dacia esindusest. Pakkumine on saadaval Dacia Financing programmi raames.
Dacia Finance aastase fikseeritud intressi 2% puhul on 16590€ maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 165€ tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 30%, läbisõidupiirang 20000 km/aastas ja lepingutasu 250€. Kasutusse võetav krediidisumma on 14101,50€ ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 2,20% aastas. Krediidi saamiseks vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 17634,36€, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust.
Pakkumine kestab kuni 30.04.2024. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, Tallinn 10145, tel. +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.