DACIA SANDERO MOOTORIVALIK

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

Võidukas kooslus! Vähenda kütusekulu ja kulutusi hooldusele meie mootorite abil, mis on loodud vastama sinu igapäevastele vajadustele.
ECO-G
ECO-G - säästlik valik ECO-G 100
Dacia Sandero on varustatud mootoritega, mis kasutavad kütusena nii bensiini kui ka veeldatud maagaasi ECO-G. See tehases paigaldatav, läbiproovitud ja lihtsalt kasutatav lahendus maksab vähe ning on madalate kasutuskuludega, tagades samas kokkuhoiu kütusekuludelt ja madalama CO2 heitkoguse. Ja see pole veel kõik! Tänu turbolaadimisele ja 100-hj võimsusele, kindlustab gaasiga töötav mootor nii ökonoomsuse kui ka sõidunaudingu. 
BENSIIN
Tahmaosakeste filtriga bensiinimootor, mis vastab uuele Euro6 standardile, kindlustab Sanderole sõidumugavuse ning tagab ka veelgi suurema keskkonnasõbralikkuse.
TCe 90
Ülimalt mitmekülgne
Viimase põlvkonna 3-silindriline turbomootor võimsusega 90 hj on varustatud manuaalkäigukastiga. See kindlustab madala kütusekulu ja CO2 heitkoguse, pakkudes samal ajal tõelist sõidunaudingut. Hoolduskulusid aitab omakorda vähendada mootoris kasutatav kettülekanne.   
TCe 90 CVT
Tagab sõidumugavuse
Naudi meeldivat ja sujuvat sõitu! 3-silindriline turbomootor, võimsusega 90 hj, on ühendatud uue põlvkonna CVT-automaatkäigukastiga. See kindlustab sujuva kohaltvõtu ja käiguvahetuse ning paindliku kiirenduse.
SCe 65
Taskukohane
Kaasaegne ja ökonoomne kolmesilindriline mootor, võimsusega 65 hj, on saadaval manuaalkäigukastiga. Selle arendamisel oli peaeesmärgiks leida optimaalseim lahendus linnaliikluseks. Kettülekande kasutamine aitab vähendada hoolduskulusid ning lisab sellele mootorile veel ühe eelise.

lisainfo Dacia Sandero kohta

Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Sandero Stepway
Sandero Stepway