Dacia SANDERO

Sandero

KAASAEGNE JA ATRAKTIIVNE LINNAAUTO
GARANTII 5 AASTAT VÕI 100 000 KM *

VÄLE JA VASTUPIDAV LINNAAUTO
Tutvu linnas või maanteel Sandero uue Journey versiooniga, mis ühendab endas mugavuse ja stiili. Uued 16" veljed Randia, haiuimekujuline antenn, erilised põrandamatid ja lävepakuliistud. Ühe kõige avarama salongiga omas kategoorias ning ruumika pakiruumi ja panipaikadega, kohandub see sinu igapäevaeluga ja muudab reisimise oluliselt nauditavamaks.
Dacia SANDERO
Tugev iseloom ning jalustrabav disain: ees…
Leed-lähituled, uue kujundusega mootorikaas ja kaitserauad, uuenenud radiaatorivõre… Sandero esiosa iseloomustavad selged jooned ja rõhutatud reljeefid.
Dacia SANDERO
… külgedel...
Uue välimusega ukselingid, küljepeeglid, antenn katuse tagaosas ja harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad… Sandero rõhutab oma kaasaegset stiili igas detailis.
Dacia SANDERO
… ja taga.
Uute Y-kujuliste tagatulede disain, uue kujundusega kaitseraud ja lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp kehastavad Sandero kaasaegset ja soliidset stiili.
Dacia SANDERO
Mugavus ennekõike!
Veelgi rohkem mugavust esiistmetel, veelgi rohkem õla- ja põlveruumi ruumi reisijatele, suur hulk panipaiku ja avar pakiruum… Sanderos reisimine on tõeline nauding!
Dacia SANDERO
Kvaliteetne viimistlus
Kroomääristusega näidikutepaneel, satäänefektiga ukselingid ja lülitid, tekstiiliga viimistletud armatuurlaud ja uksepaneelid… Sandero teab kui tähtis on iga detail.

VARUSTUS

KASUTUSMUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS
Dacia SANDERO
Uue kujundusega armatuurlaud
Armatuurlaua uus paigutus koondab Sandero kõik olulised juhtimiselemendid ühte kohta.
Dacia SANDERO
Reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool
Tänu uuele erifunktsioonile, saad ühe lihtsa liigutusega muuta nii rooli vertikaalset kui horisontaalset asendit, mis kindlustab sulle Sanderos optimaalse sõiduasendi.
Dacia SANDERO
Optimaalne soojusmugavus
Automaatne kliimaseade võimaldab salongi temperatuuri täpselt kontrollida ning võimaldab sul nautida optimaalset mugavust.
RUUMIKAS SALONG
Dacia SANDERO
Rohkem ruumi reisijatele
Suurem õlaruum ees ja rohkem põlveruumi taga kindlustab Sanderos kõigile reisijatele 100% mugavuse.
Dacia SANDERO
Praktilised panipaigad
Mobiiltelefon, võtmed, prillid, käekott… Korrasta oma igapäevaelu, kasutades ära Sandero keskkonsoolil asuvate panipaikade võimalused.
Dacia SANDERO
Mahukas pakiruum
Kahtled, kui palju pagasit võid reisile kaasa võtta? Sandero avar pakiruum mahutab ära kõik, mida reisil olles vajad.
TEHNOLOOGIA
Dacia SANDERO
Elektriline roolivõimendi
Elektriline roolivõimendi lihtsustab manööverdamist ning muudab sõitmise ohutumaks ja mugavamaks.
Dacia SANDERO
Leed-lähituled
Optimaalse nähtavuse tagamiseks nii päeval kui öösel ja kõigis ilmastikuoludes, lülituvad su Sandero tuled automaatselt sisse. Klaasipuhastite automaatrežiim muudab aga auto kasutamise veelgi lihtsamaks.
Dacia SANDERO
Keyless Entry
Ava ja lukusta auto uksed ning käivita mootor vabakäe-võtmekaardi Keyless Entry abil.

MULTIMEEDIA

KAASAEGSED TEHNOLOOGIAD

Dacia SANDERO
Media Nav*
Hoia pilk teel ja leia kogu vajaminev info 8" puuteekraanilt, millel on juhtmega või juhtmevaba nutitelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon, raadio, GPS-navigatsioon, multimeedia jpm. Ühenda oma nutitelefon vaevata Bluetoothi®, audiokaabli või USB-liidese kaudu. 6 integreeritud kõlarit tagavad muljetavaldava helikvaliteedi.
Dacia SANDERO
Media Display*
Kasuta oma lemmikrakendusi 8" puuteekraani kaudu, millel on ka mobiiltelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon ning sõida oma lemmikmuusika rütmis, mis kõlab neljast sisseehitatud kõlarist.
Dacia SANDERO
Media Control ja rakendus Dacia Media Control
Integreeritud raadio ja Bluetooth® telefoniühendusega uus Media Control süsteem võimaldab sul helisüsteemi juhtida roolil asuvate nuppude abil. Tänu lihtsamale ligipääsule su lemmik navigatsioonisüsteemile ja raadio kasutajaliidese kuvamisele su telefoniekraanil, pakub rakendus Dacia Media Control sulle veelgi rohkem mugavust. 2 kõlarit on paigaldatud esiuste paneelidele.
* Ühildub Android Auto™ ja Apple CarPlayga™.   

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

SEE, MIS SULLE KÕIGE OLULISEM ON!


MÕÕTMED

OPTIMAALSETE MÕÕTMETEGA VÄIKEAUTO


LISAINFO DACIA SANDERO KOHTA

Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Sandero Stepway
Sandero Stepway
*Garantii lahtiütlus

Pakkumine sisaldab 5-aastast garantiid, mis koosneb 3-aastasest tehasegarantiist läbisõidupiiranguga 100 000 km ja kuni 2-aastasest täiendavast tasulisest garantiist Formula Non Stop läbisõidupiiranguga kuni 100 000 km. Täpsem info teenuste ulatuse kohta on leitav teeninduslepingu üldtingimustes, mille saate ametlikust Dacia esindusest. Pakkumine on saadaval Dacia Financing programmi raames.